Vytisknout

Po pátečním (videokonferenčním) zasedání sekce OB je už i oficiálně potvrzeno, že bychom měli pořádat první mistrovský závod nabité podzimní sezóny.

Jelikož v novém termínu (neděle 6.9.) již nebyly prostory plánované pro letošní MČR ve sprintu a sprintových štafetách (Šternberk / Litovel) k dispozici, muselo být nalezeno jiné řešení. Sprintových štafet se ujala LPU (s centrem v Pardubicích-Ohrazenicích) a protože se budou konat tentýž den odpoledne, byl pro sprint nejpříhodnější Hradec. A protože pohárový sprintový závod, který pro září původně připravovala SHK na Pouchově, v důsledku aktuálních okolnosti rovněž nebylo možno tou dobou uspořádat, padla volba na nás. Centrum závodu bude u hlavního areálu Univerzity HK, prostor by se pak měl z velké části krýt s prostorem sprintu MSJ 2013, tedy v rámci starého města a přilehlého okolí - viz tímto vyhlášený embargovaný prostor.

Ve stručnosti je aktuálně plánovaná podoba zahuštěné podzimní sezóny popsána na Béďovi, blíže pak v současně vydaném Sdělení sekce OB 8/2020 (včetně např. limitů pro účast) a následném upřesňujícím Sdělení sekce OB 9/2020. Další informace budou rozpracovány do nových verzí Soutěžního řádu sekce OB, Prováděcích předpisů k soutěžím sekce OB a Klasifikačního řádu pro rok 2020, které by měly být zveřejněny nejpozději do konce června 2020.